14 Eylül 2012 Cuma

Tuzak


Her seferinde olageldiği üzere müslümanlar yine peygamberimize hakaret edildi nidaları arasında ellerinde yabaları saygısızlıktan sorumlu gördükleri ülkelerin temsilciliklerine saldırıya geçtiler. Ve saldırıya geçenlerin haricindekilerden kendilerine müslümanların akil önderi pozunu verenler yine tuzak, tuzak, tuzak diye bağırmaya başladılar. Özne bölümü amerikan evanjelist yahudi mason siyonist opus dei hıristiyan ve benzeri sıfatlarla döşenmiş bir tuzak kurdu cümlesi daha. 

mash adında güzel bir savaş filmi vardır. Kore savaşında görevli bir mobile army surgical hospital, yani seyyar ordu ameliyathanesi , üzerinden savaş halleri ile taşak geçer. Çok beğenilince devamında çekilen dizisinin 1983'de yayınlanan final bölümü abd televizyonlarının rating rekorunu kırmış. Rahmetli cine5 ilk kurulduğunda bu dizinin yayınlarını motorize askeri seksüel hastane diye türkçeleştirerek reklam ederdi.

MASH üç kafadar cerrah subayın savaşla taşak geçmesi üzerinden döner. Bu üç kafadardan birisi de "Tuzakçı" Trapper John McIntyre'dır. John'un trapper-tuzakçı takma adını alma nedeni bir gün boston-maine treninde giderken kafalayıp tren tuvaletinde sevişmeye başladıkları kızın iş üstünde yakalandıklarında, o zamanlar bu suç teşkil etiği için herhalde, "beni tuzağa düşürdü" diye bağırarak suçtan yırtmaya çalışmasıdır.

Müslümanlar da ne zaman ellerinde silahlar, isnat ettikleri suçla alakası olmayan -olayın suç olup olmadığını bir yana koyuyoruz- insanları katlederken yakalanırlarsa, tıpkı tren tuvaletinde sikişirken yakalanan hanım kızımız gibi bas bas bağırmaya başlıyorlar: bize tuzak kurdular, bize tuzak kurdular.2 yorum:

ezikjakoben dedi ki...

inanır mısın bugün ben de yetkili abilerin arasında bu tuzak muhabbetini yaparak müthiş prim topladım.

ebedi olur dedi ki...

İnanırım çünkü O'nun gücü her şeye yeter.