5 Eylül 2011 Pazartesi

Chuck Norris

07.11.2010 10:53

   araplar bizi arkadan vurdunun görsel tamamlayıcısı. 1918 bozgununu biz sonraki nesillere anlatacak görsel materyal yoktu ki god o'nu yolladı. seksenlerin meşhur video kaset furyasında sızdığı evlerimizde bizzat bizim orgazmik ahhş ohhşlarımız eşliğinde zihnimizi itinayla becermişliği vardır. niçe bebe niçe heyecanlı çocuk onun filmlerindeki übermensch sayesinde arapların ne kadar boktan, pis ve terörist bir millet olduğunu iman etti. sırf entari giyinip keyfiye takmıyoruz diye o itin götüne sokulanlardan değiliz sanıyorduk ve bu yüzden bu kadar şiddetli direndik/direniyoruz no no biz arabic değiliz diye. ikibinler gelip usame ve uçakları meydana çıkınca hiç şaşırmadık çünkü üstad zaten çok önceden söylemişti bize bir bir bunları.

   şimdi zap yaparken çinlilerin veya benzeri başka milletlerin kötü adam olduğu b movielere rastladıkça dudaklarıma nostaljik bir gülümseyiş yerleşiyor üstada saygı babında. evlatları onun ışıklı yolunda yürümeye devam ediyor.

   p.s. üstad arap olarak tasvir edilmiş ötekilerin ırzına geçmediği filmlerde anarşik denilen katillerle savaşırdı ki bu da anarşizme dair türk algısının tıpatıp aynısı tesadüfen. tıpkı özgürlüğü anarşizm saymanın republikanizmin ilkelerinden olması gibi.

Hiç yorum yok: