11 Temmuz 2011 Pazartesi

27 aralık 2008 israil füze saldırısı

28.12.2008 14:36

  Zavallı filistin halkı üstünden vicdan mastürbasyonu yapan müslümanların yüzünü güldürmüş saldırıdır. En az iki hafta vicdanlarına asılıp kendilerini tatmin etme fırsatı bulacaklardır. israil'in varolma sebebi bu gibi saldırılar düzenleyip müslümanlara kirli vicdanlarını temizleme fırsatı vermektir.

  Körfez ülkelerinde köle olarak çalıştırılan pakistanlılar (korkma başka dinden olan zavallı hintli ve nepallileri insandan sayıp değinmeyeceğim bile), yüzbinlercesi öldürülen veya ırzına geçilen darfurlular ve daha daha yakın coğrafyalarda ayrı bir ulus olmak mı sus ne ayıp biz ümmetimiz diye kandırılan, bastırılan aynı dinden milletlerle kirletilen vicdanların mazlumdan yana olma sahteliğini ölüm şehveti ile boşaltmasını sağlayan saldırıdır.

  Bu kadar çok tepki gösterilmesinin tek nedeni bu saldırıyı yapanların başka bir dinden(özellikle yahudi) olmasıdır. iki islam topluluğu arasında benzer kıyımlar olduğunda aktive olmayan mazlum forever özelliği devreye girmiştir.

  Bu saldırı nedeniyle israil'in işgalci olduğunu gündeme getirenlere romen diyojen tarafından malazgirt'te imzalanmış ve manuel komnenos tarafından miryakefalon'da onaylanmış biz türklere anadolu'yu çok adil oldukları ve az vergi aldıkları için kavgasız dövüşsüz teslim ettik ibareli tapunun tıpkıbasımını, arkasında trikopis'ten bizde o yüzden 90 yıl önce savaşmadan geri döndük şerhiyle hediye ediyoruz. hatta hemen isteyene yanında `uluslararası hukukta istila zamanaşımı` adlı eser bedava.

Hiç yorum yok: